Skrydžiai iš Vilniaus į Helsinkį

Helsinkis yra tarsi jauniausias Skandinavijos sostinių brolis – modernus, madingas ir kaprizingas. Modernios Helsinkio gatvės kupinos barų, restoranų, naktinių klubų ir įvairių pasilinksminimo vietų. Tačiau labiausiai numylėtos Helsinkio vietos – istorinės. Atostogos Helsinkyje patiks visiems, nesvarbu, kokio tipo kelionės į Helsinkį norite – pažintinės, pramoginės ar poilsinės. Helsinkis yra labai visapusiškas miestas, taigi ką veikti Helsinkyje ras kiekvienas! Skrydžiai į Helsinkį iš Lietuvos yra labai dažni ir tikrai ne brangūs, taigi pigios kelionės į Helsinkį yra labai lengvai suplanuojamos ir prieinamos visiems.

Vilnius – Helsinkis lėktuvų bilietai

Jei jus domina pigios kelionės į Helsinkį, turite prisiminti universalią taisyklę – kuo arčiau skrydžio data, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Taigi, planuodami savo kelionę į Helsinkį, lėktuvų bilietus pirkite iš anksto. Pigiausi Vilnius – Helsinki lėktuvų bilietai būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusei metų. Tokiu metu Vilnius – Helsinkis bilietai labai pigūs, o jų pasirinkimas – labai didelis. Vilnius – Helsinkis lėktuvų bilietai yra gana greit išperkami, kadangi kelionės į Helsinkį yra labai populiarios.

Vilnius – Helsinkis skrydžiai

Kadangi kelionės į Helsinkį yra labai populiarios, skrydžiai Vilnius – Helsinkis yra organizuojami bene kasdien. Į Helsinkį kasdien skrenda ne tik šimtai turistų, bet daugybė žmonių, Helsinkyje gyvenančių nuolatos. Skrydžiai Vilnius – Helsinkis vykdomi net kelių oro linijų bendrovių, taigi skrydžiai į Helsinkį yra įvairūs, o jų pasirinkimas platus. Idealiausias variantas norintiems Helsinkį pasiekti kuo greičiau – tiesioginiai skrydžiai Vilnius – Helsinkis. Skrydžio trukmė nėra didelė, kadangi Vilnius – Helsinkis atstumas yra gana mažas. Skrydžiai su persėdimu trunka gerokai ilgiau, taigi atidžiai skaitykite kelionės sąlygas ir pirkite bilietus į Helsinkį tokiam skrydžiui, kurio trukmė jums tinka labiausiai.

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio