Helsinkio oro uostas

Helsinkis – nuostabioji Suomijos sostinė. Helsinkis yra tarsi jauniausias Skandinavijos sostinių brolis – modernus, energingas ir madingas. Helsinkyje apstu lankytinų vietų, istorinių monumentų, įvairiausių pramogų, šaunių restoranų ir naktinių klubų, kuriuose vyksta išskirtinai audringi vakarėliai. Atostogos Helsinkyje, tai įsimintinos ir vien tik gerų emocijų kupinos kelionės garantas! Tarptautinis susisiekimas su Helsinkiu išvystytas itin gerai, o skrydžiai į Helsinkį vykdomi bene kasdien.

Helsinkio oro uostas

Oro uostas Helsinkyje, dar vadinamas Helsinki – Vantaa Airport, yra didžiausias Suomijos tarptautinis oro uostas. Šis oro uostas kasmet aptarnauja milijonus turistų iš viso pasaulio. Helsinkio oro uostas vykdo skrydžius į dešimtis oro uostų visame pasaulyje, net ir į miestus esančius kituose žemynuose.

Skrydžiai į Helsinkio oro uostą iš Lietuvos yra vykdomi bene kasdien, taigi tikrai nesunkiai rasite sau tinkamą skrydžio laiką, datą ir kainą. Skrydžius į Helsinkio oro uostą vykdo net kelios pigių skrydžių bendrovės, taigi už lėktuvų bilietus nesumokėsite per daug.

Helsinkio oro uostas yra įsikūręs šalia Suomijos miesto Vantaa – dėl to ir pavadintas miesto pavadinimu. Oro uostas nuo Helsinkio centro nutolęs labai ne daug, taigi nesunkiai pasieksite miestą. Iš oro uosto į Helsinkį nuolat važinėja viešasis transportas, kurio pagalba nesunkiai, greitai ir pigiai pasieksite Helsinkio centrą. Jei su savimi turėsite daug bagažo, patogiausias būdas pasiekti Helsinkio centrą.

Helsinkio oro uostas yra labai modernus ir įrengtas labai patogiai, taigi net jei ir reikės skrydžio laukti ilgai – tikrai nenuobodžiausite. Helsinkio oro uostas gali pasigirti labai moderniu interjeru ir patogiomis poilsio vietomis. Be to, oro uoste yra apstu parduotuvių bei kavinių, kuriose galėsite pavalgyti arba apsipirkti.

Helsinkio oro uosto adresas: 01531 Vantaa, Suo

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio