Bilietų kainos į Helsinkį

Suomijos sostinė Helsinkis yra svajonių atostogų taškas. Tūkstančiai turistų iš viso pasaulio kasdien keliauja į Helsinkį, norėdami pasimėgauti išskirtinėmis atostogomis šiame nuostabiame mieste. Pigios kelionės į Helsinkį yra nuostabių atostogų garantas, kuris dabar yra pasiekiamas visiems. Kelionės į Suomijos sostinę dar niekada nebuvo tokios populiarios ir taip lengvai suorganizuojamos, o lėktuvų bilietai į Helsinkį dar niekada nebuvo tokie beprotiškai pigūs. Skrydžiai į Helsinkį yra labai dažni ir vykdomi iš visų Lietuvos oro uostų, taigi nesunkiai rasite sau tinkamą skrydžio laiką, datą ir kainą.

Skrydžiai į Helsinkį

Kelionės į Helsinkį yra labai populiarios, taigi visai ne keista, kad skrydžiai į Helsinkį yra vykdomi bene kasdien, iš visų Lietuvos oro uostų. Skrydžius organizuoja pigios oro linijų bendrovės, taigi lėktuvų bilietai į Helsinkį niekada nebūna labai brangūs. Idealiausias pasirinkimas kelionei į Helsinkį – tiesioginiai skrydžiai į Helsinkį. Toks skrydžio variantas yra pats greičiausias ir patogiausias, taigi pirkdami bilietus, atkreipkite dėmesį į skrydžio trukmę. Lietuva – Helsinkis atstumas nėra didelis, taigi skrydis į Helsinkį niekada netrunka ilgai – vos dvi valandas.

Lėktuvų bilietai į Helsinkį

Pirkdami lėktuvų bilietus į Helsinkį, prisiminkite universalią taisyklę, kuri galioja bilietams į visus pasaulio miestus – kuo arčiau skrydžio data, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Taigi, jei jus domina pigios kelionės į Helsinkį, savo atostogas pradėkite planuoti iš anksto. Pigiausi lėktuvų bilietai į Helsinkį būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusei metų. Pirkdami lėktuvų bilietus tokiu metu ne tik sutaupysite pinigų, bet ir rinksitės iš didžiulio skrydžių pasirinkimo! Taigi, atostogas planuokite protingai ir lėktuvų bilietus pirkite iš anksto – taip garantuosite, kad skrydis į Helsinkį nekainuos per daug.

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio