Turizmas Helsinkyje

Helsinkis – tai tarsi jauniausias Skandinavijos sostinių brolis. Tai modernus, madingas ir meno kupinas miestas, kurio šiaurietiški peizažai tiesiog tobulai įsilieja į Baltijos regiono atmosferą. Helsinkio gatvės pripildytos išskirtinės architektūros ir daugybės unikalių lankytinų objektų, o tarp jų – daugybė šaunių kavinių ir restoranų, kurie suteiks jums išskirtinę galimybę pasimėgauti tradicine Suomijos virtuve. Nors Helsinkis ir yra labai modernus miestas, spalvinga miesto istorija vis dar jaučiama Helsinkio gatvėse. Kultūros ir tradicijų praturtintas modernusis Helsinkis yra tikrai vertas jūsų vizito. Pigios kelionės į Helsinkį yra idealus sprendimas tiems, kurie trokšta išskirtinių, naujų potyrių ir nuotykių kupinų atostogų. Turizmas Helsinkyje yra išvystytas puikiai – miestas yra iš ties gerai pasiruošęs priimti milžiniškus turistų srautus. Taigi atvykus į Helsinkį tikrai nesusidursite su turistiniais nesklandumais ir problemomis.

Bet kuris Helsinkio turizmo centras maloniai ir aiškiai suteiks jums visą jus dominančią informaciją: apie turus, lankytinas vietas, nuolaidas ir kitokius turistinius niuansus. Turizmo centruose dirba patyrę profesionalai, kurie kalba daugybe užsienio kalbų, tad komunikacijos problemų neiškils.

Atvykę į Helsinkį įsigykite Helsinkio turisto kortelę – tai kortelė, kuri suteiks jums daugybę nuolaidų ir atvers duris į įvairiausias lankytinas vietas. Helsinkio turisto kortelė ne tik suteiks daugybe nuolaidų, bet ir suteiks galimybę į muziejus eiti nemokamai. Su šia kortele, viešasis transportas taip pat bus gerokai pigesnis.

Ekskursijos po Helsinkį yra idealus būdas iš arti pažinti nuostabią Suomijos sostinę. Įvairios ekskursijos yra vykdomos kasdien – tereikia išsirinkti turą, kuris jums patinka labiausiai. Nemokamos ekskursijos po Helsinkį yra labai dažnos. Norėdami gauti daugiau informacijos apie turus po Helsinkį, ieškokite jos internete arba Helsinkio turizmo centruose.

Viešasis transportas Helsinkyje išvystytas taip, kad kiekvienas miesto svečias ir gyventojas po Helsinkį keliautų greitai, pigiai ir patogiai. Viešasis transportas Helsinkyje yra paruoštas priimti didžiulius turistų srautus, taigi neteks kankintis spūstyse ar praleisti numatytą kelionės laiką.

Turizmas Helsinkyje yra išvystytas taip, kad kiekvienas Helsinkio lankytojas būtų patenkintas savo vizitu Helsinkyje!

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio