Savaitgalis Helsinkyje

Helsinkis – tai modernus, madingas ir meno kupinas miestas. Šiaurietiški Helsinkio peizažai tiesiog tobulai įsilieja į Baltijos regiono atmosferą – šis miestas yra tarsi Baltijos regiono veidas. Helsinkio gatvės yra kupinos ne tik modernių pasilinksminimo vietų, galerijų ir restoranų – išskirtinę miesto atmosferą kuria spalvinga miesto istorija ir šimtametės tradicijos. Skandinaviškos kultūros ir tradicijų praturtintas unikalusis Helsinkis yra miestas, kurį tiesiog privalo aplankyti kiekvienas žmogus mylintis keliones. Pigios kelionės į Helsinkį yra idealus sprendimas tiems, kurie trokšta išskirtinių, naujų potyrių ir nuotykių kupinų atostogų. Jei neturite daug laiko atostogoms ar tiesiog norite pabėgti nuo rytinos – savaitgalio kelionė į Helsinkį yra idealus sprendimas! Nors ir trumpa, tokia kelionė tikrai nepaliks abejingų ir suteiks jums daugybę nuostabių įspūdžių.

Savaitgalis Helsinkyje bus turiningas ir kupinas nepamirštamų įspūdžių – tai garantuota! Helsinkis yra vienas unikaliausių Skandinavijos miestų, galintis pasigirti unikalia, spalvinga kultūra ir šimtais pramogų bei lankytinų vietų.

Jei norite savaitgalio, kuris būtų kupinas turų po miestą, nuotykių gamtoje ir kultūros pažinimo – keliaukite į Helsinkį! Helsinkio miestas kupinas muziejų, galerijų, istorinių monumentų ir įvairiausių pramogų. Viešėdami Helsinkyje turėsite išskirtinę galimybę leistis į turus, kurie suteiks jums progą pažinti Suomijos gamtą, eiti į žygius po laukinius Suomijos kalnus ir miškus.

Savaitgalis Helsinkyje itin patiks tiems, kurie nori pasimėgauti skaniu maistu. Helsinkis garsėja tuo, kad yra namai daugybei restoranų ir kavinių, kurios patiekia išskirtinius tradicinius Suomiškus patiekalus. Maito kultūra Helsinkyje yra itin vertinama, taigi turėsite progą pavalgyti taip, kaip moka tik Suomiai!

Turai po Helsinkį nepaliks abejingų. Vien pasivaikščiojimas Helsinkio gatvėmis gali pasirodyti, kaip turas po muziejų! Helsinkio gatvės yra pasipuošusios išskirtine Art Noveau architektūra, taigi nepamirškite fotoaparatų – tikai norėsite įamžinti išskirtinį Helsinkio grožį.

Savaitgalį Helsinkyje vainikuos naktinis Helsinkio gyvenimas – nepraleiskite progos pasilinksminti audringuose Helsinkio vakarėliuose. Na, o ryte, kai savijauta gali būti ne kokia, pats laikas pasimėgauti unikaliomis Suomiškomis pirtimis – tai tikrai padės atgauti jėgas ir privers pasijusti lyg iš naujo gimus!

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio