Atostogos Helsinkyje

Helsinkis – tai modernus ir madingas miestas, kuriame istorija ir tradicijos susijungia su audringomis linksmybėmis ir išskirtiniu miesto gyvenimu. Šaltas, tačiau jaukus ir draugiškas, Helsinkis susilaukia šimtų tūkstančių svečių iš viso pasaulio – kelionės į Helsinkį yra be galo populiarios. Jei norite, kad jūsų atostogos būtų išskirtinės, kupinos nuotykių ir nepamirštamų įspūdžių – tiesiog privalote aplankyti Helsinkį! Atostogos Helsinkyje visapusiškos – galėsite ne tik pasigrožėti nuostabiu menu, gražia architektūra, pasimėgauti skaniu maistu ir susipažinti su Suomijos kultūra, bet ir atsipalaiduoti Suomiškuose pirtyse, SPA ir pasinerti į unikalų Helsinkio gyvenimą. Pigios kelionės į Helsinkį garantuos, kad jūsų atostogos būtų nebrangios, tačiau nepamirštamos!

Planuoti atostogas Helsinkyje turite pradėti iš anksto – taip sutaupysite pinigų, laiko ir išvengsite daugybės nesklandumų. Pirmas atostogų planavimo žingsnis – datos pasirinkimas ir skrydžio paieška. Geriausias laikas pirkti lėktuvų bilietus yra bent pusmetis iki skrydžio datos. Tokiu metu matysite, kokie yra pigiausi lėktuvų bilietai į Helsinkį ir tikrai nepermokėsite. Kuo arčiau skrydžio data – tuo sparčiau auga bilietų į Helsinkį kainos, taigi delsti tikrai nederėtų.

Pasirūpinkite nakvyne. Iš anksto pasidomėkite, kokios viešbučių kainos, paieškokite įvairių variantų mieste. Neatmeskite galimybės, kad geriausi variantai gali būtų nutolę nuo centro, tad neapsiribokite viešbučiais Helsinkio centre!

Apgalvokite tai, kokios atostogos Helsinkyje jus domina. Poilsinės? Pramoginės? Pažintinės? Pagal tai planuokite, ką veikti Helsinkyje norėsite. Atvykę į Helsinkį galėsite ne tik leistis į turus po miestą ir Helsinkio muziejus bei lankytinas vietas. Galėsite leistis į žygius po Helsinkio apylinkes, pažinti Helsinkio gamtą. Taip pat, galėsite atsipalaiduoti nuostabiuose Suomiškuose pirtyse ar tiesiog leistis į audringus vakarėlius naktiniuose Helsinkio klubuose!

Iš anksto pasidomėkite, kokie orai jūsų lauks atostogų metu. Tai padės jums ne tik planuoti atostogų garderobą, bet ir savo veiklą: žinosite, ar galite planuoti veiklas lauke, ypatingai gamtoje. Orai Helsinkyje dažnai būna atšiaurūs, taigi planuodami atostogas būtinai tai apgalvokite! Na, tačiau net jei ir orai bus atšiaurūs ir šalti, ką veikti Helsinkyje atostogų metu tikrai bus!

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio