Pigios kelionės į Helsinkį

Kiekvienas keliaujantis nori, kad už kelionę nereikėtų sumokėti didelės sumos. Todėl suprantama, kad kaina – vienas iš pagrindinių kriterijų, kuriais vadovaujasi keliautojai. Be abejo, svarbu, kad ir kelionės tikslas būtų įdomus.

Jeigu jums prie širdies ramus gyvenimo tempas, gamta ir kalnai bei architektūros įvairovė, kelionė į Helsinkį – kaip tik jums! Šis miestas nėra pati pigiausia Europos sostinė, tačiau sutaupyti tikrai įmanoma. Pigūs skrydžiai, be abejonės, yra pagrindinė to dalis, o puikiai išvystyta Helsinkio infrastruktūra ir susisiekimas iš oro uostų ir mieste dar labiau palengvins kelionę. Vienas iš privalumų – visam visuomeniniam transportui galiojantis bilietas. Nėra jokio reikalo pirkti daugybę skirtingų bilietų – užtenka nusipirkti bilietą iš automato ar netgi užsisakyti mobiliąja žinute, o tada belieka leistis tyrinėti miesto. Šiltesniu metų laikotarpiu galima išsinuomoti ir dviratį – tai pigus ir aktyvus būdas apžiūrėti miestą.

Suomijos įlankos pakrantėje įsikūręs Helsinkis siūlo ir gausybę nemokamų pramogų. Helsinkyje būna daug nemokamų renginių: nuo koncertų iki teatro spektaklių, pasirodymų klubuose ar humoro vakarų. Be to, mieste galima rasti ir daug nemokamų muziejų bei meno galerijų. Visur galima kuo puikiausiai pasigrožėti pasaulinio garso meno kūriniais. O įvairius miesto pastatus ir bažnyčias galima apžiūrėti neišleidžiant nė cento, kartu patiriant šio miesto žavesį ir jaukią atmosferą. Netgi pasilepinti tikroje suomiškoje saunoje galima visiškai nemokamai. Viešoji pirtis Sompasauna atvira visiems, tačiau, žinoma, reikia laikytis atitinkamo elgesio taisyklių ir gerbti kitus.

Atostogas Helsinkyje labiausiai verta rinktis vasarą. Tada kelionėje galima mėgautis ir šiltu oru, ir Lietuvoje nematytu reginiu – baltosiomis naktimis. Žinoma, iš pradžių gali būti keista matyti šviečiančią saulę vidury nakties, tačiau tai – išskirtinė patirtis, kurią prisiminsite dar ilgai. O praleisti savaitgalį Helsinkyje galima ir žiemą: pasivaikščiokite po jaukias šventines muges, išbandykite slides. Pasigrožėkite magiškais vaizdais miesto parkuose. Sušilkite ir atsipalaiduokite suomiškoje pirtyje arba išgerkite puodelį šiltos kakavos, arbatos ar kavos jaukioje kavinėje. Kaip suvenyrą galite parsivežti šiltą drabužį su tradiciniais suomiškais raštais – jis puikiai pravers ir Lietuvoje!

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio