Palanga - Helsinkis

Helsinkis – nuostabaus grožio, jaukus, modernus ir labai Skandinaviškas miestas. Suomijos sostinė tikrai ne veltui kasdien privilioja tūkstančius turistų iš viso pasaulio! Įspūdinga miesto kultūra yra tikrai verta jūsų vizito. Kelionės į Helsinkį yra labai populiarios, visai nebrangios ir tikrai prieinamos visiems. Skrydžiai į Helsinkį yra vykdomi iš visų Lietuvos oro uostų, taigi nesunkiai rasite sau tinkamą skrydžio variantą. Jei nerandate sau tinkamų skrydžių iš Kauno arba Vilniaus, nepamirškite, kad skrydžiai Palanga – Helsinkis yra vykdomi labai dažnai ir nėra brangūs!

Palanga – Helsinkis lėktuvų bilietai

Jei jus domina pigios kelionės į Helsinkį, turite prisiminti universalią taisyklę – kuo arčiau skrydžio data, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Kadangi tikrai visi nori sutaupyti, savo atostogas pradėkite planuoti iš anksto – taip įsigysite pigiausius lėktuvų bilietus Palanga – Helsinkis. Pigiausi lėktuvų bilietai Palanga – Helsinkis būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusei metų, tai optimaliausias laikas ieškoti sau tinkamo skrydžio. Nepamirškite, kad švenčių metu, lėktuvų bilietai labai brangsta, o bilietai Palanga – Helsinkis tikrai nėra išimtis.

Palanga – Helsinkis skrydžiai

Kadangi kelionės į Helsinkį yra labai populiarios, skrydžiai į Helsinkį yra organizuojami bene kasdien iš visų Lietuvos oro uostų. Skrydžiai Palanga- Helsinkis yra vykdomi net kelis kartus per savaitę, o švenčių metu ir vasarą – kasdien. Taigi tikrai nesunkiai rasite sau tinkamą skrydžio laiką, datą ir kainą.

Idealiausias variantas norintiems Helsinkį pasiekti kuo greičiau – tiesioginiai skrydžiai Palanga – Helsinkis. Maršruto Palanga – Helsinkis atstumas tikrai nėra didelis, taigi Palanga – Helsinkis skrydžio trukmė nėra ilga – vos dvi valandos. Oro linijų bendrovės pasirūpina, kad kelionė į Helsinkį iš Palangos būtų maloni ir komfortiška, taigi skrydis neprailgs.

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio