Lėktuvų bilietai į Helsinkį

Suomijos sostinė Helsinkis, tai modernus, jaukus ir kultūros kupinas miestas. Kaip ir visos Skandinavijos sostinės, Helsinkis gali pasigirti unikaliu miesto gyvenimu, aukštu pragyvenimo lygiu, tvirta ekonomika ir įvairiausiomis miesto įdomybėmis. Kiekvienais metais Helsinkį aplanko šimtai tūkstančių turistų, kurie iš arti nori susipažinti su unikalia Suomijos kultūra. Skrydžiai į Helsinkį yra labai dažni ir labai populiarūs, kadangi Helsinkis yra itin patrauklus ne tik turistams, bet ir daugybei emigrantų.

Lėktuvų bilietai į Helsinkį

Jei norite sutaupyti, pradėję planuoti savo kelionę, prisiminkite universalią taisyklę – kuo arčiau yra skrydžio data, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Taigi, norėdami sutaupyti, savo kelionę planuokite iš anksto. Pigiausi lėktuvų bilietai į Helsinkį būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusei metų. Iš anksto pirkdami bilietus ne tik sutaupysite pinigų, bet ir galėsite rinktis iš daugybės skrydžių variantų! Pigūs lėktuvų bilietai į Helsinkį yra prieinami visiems, tereikia ieškoti jų internete – tai pats patogiausias būdas pirkti lėktuvų bilietus, nesvarbu, į kokią šalį keliausite.

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai į Helsinkį iš Lietuvos yra vykdomi bene kiekvieną dieną, kadangi kelionės į Helsinkį yra tokios beprotiškai populiarios. Skrydžiai į Helsinkį yra vykdomi net keleto pigių oro linijų bendrovių, taigi lėktuvų bilietų pasirinkimas yra didelis ir įvairus. Tiesioginis skrydis Lietuva – Helsinkis nėra ilgas, kadangi atstumas skiriantis Lietuvą ir Suomiją tikrai nėra didelis. Ilgiausiai trunka skrydžiai į Helsinkį, kurie yra su persėdimais. Tačiau jei lėktuvų bilietus pirksite iš anksto, tikrai rasite sau tinkamą tiesioginį skrydį į Helsinkį.

Skrydžiai iš Lietuvos į Helsinkį:

  • Pigūs skrydžiai Vilnius – Helsinkis
  • Pigūs skrydžiai Kaunas – Helsinkis
  • Pigūs skrydžiai Palanga - Helsinkis

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio