Kaunas - Helsinkis

Helsinkis yra tarsi jauniausias Skandinavijos sostinių brolis – modernus, madingas ir kaprizingas. Modernios Helsinkio gatvės kupinos barų, restoranų, naktinių klubų ir įvairių pasilinksminimo vietų. Tačiau labiausiai numylėtos Helsinkio vietos – istorinės. Atostogos Helsinkyje patiks visiems, nesvarbu, kokio tipo kelionės į Helsinkį norite – pažintinės, pramoginės ar poilsinės. Helsinkis yra labai visapusiškas miestas, taigi ką veikti Helsinkyje ras kiekvienas! Skrydžiai į Helsinkį iš Lietuvos yra labai dažni ir tikrai ne brangūs, taigi pigios kelionės į Helsinkį yra labai lengvai suplanuojamos ir prieinamos visiems. Vienas populiariausių skrydžių į Helsinkį iš Lietuvos variantų yra maršrutas Kaunas – Helsinkis. Taigi, jei norite keliauti iš laikinosios sostinės, problemų tikrai nekils, o lėktuvų bilietai Kaunas – Helsinkis daug nekainuos.

Kaunas – Helsinkis lėktuvų bilietai

Jei jus domina pigios kelionės į Helsinkį, turite prisiminti universalią taisyklę – kuo arčiau skrydžio data, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Taigi, planuodami savo kelionę į Helsinkį, lėktuvų bilietus pirkite iš anksto. Pigiausi Kaunas – Helsinki lėktuvų bilietai būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusei metų. Norėdami sutaupyti, Kaunas – Helsinkis skrydžių pradėkite ieškoti iš anksto, taip rinksitės iš daugybės skrydžių variantų, o už lėktuvų bilietus mokėsite mažiausiai.

Kaunas – Helsinkis skrydžiai

Kadangi kelionės į Helsinkį yra labai populiarios, skrydžiai į Helsinkį yra organizuojami bene kasdien iš visų Lietuvos oro uostų. Skrydžiai Kaunas – Helsinkis vykdomi net kelių oro linijų bendrovių:

  • Kaunas – Helsinkis Ryanair skrydžiai
  • Kaunas – Helsinkis Wizair skrydžiai

Idealiausias variantas norintiems Helsinkį pasiekti kuo greičiau – tiesioginiai skrydžiai Kaunas – Helsinkis. Kaunas – Helsinkis skrydžio trukmė nėra didelė, nes maršruto Kaunas – Helsinkis atstumas nėra didelis. Greičiausi yra tiesioginiai Kaunas – Helsinkis, kadangi tokios kelionės metu nereikia laukti tarpinių oro uostų. 

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio