Helsinkis - Pekinas

Suomijos sostinė Helsinkis, tai modernus, jaukus ir kultūros kupinas miestas. Kaip ir visos Skandinavijos sostinės, Helsinkis gali pasigirti unikaliu miesto gyvenimu, aukštu pragyvenimo lygiu, tvirta ekonomika ir įvairiausiomis miesto įdomybėmis. Tūkstančiai turistų iš viso pasaulio kasdien keliauja į Helsinkį, norėdami iš arti susipažinti su išskirtinio miesto kultūra. Helsinkio oro uostas – didžiulis, aptarnaujantis milijonus keleivių kiekvienais metais. Skrydžiai iš Helsinkio yra vykdomi į dešimtis oro uostų visame pasaulyje, taigi, jei norite pasiekti tolimą pasaulio šalį, į kurią nevykdomi skrydžiai iš Lietuvos – apsvarstykite kelionę iš Helsinkio. Vienas populiariausių maršrutų yra Helsinkis – Pekinas.

Skrydžiai Helsinkis – Pekinas

Kelionės į Azijos šalis tampa vis labiau popularios, kadangi dabar yra prieinamos vis daugiau žmonių. Kelionės į Peniką yra itin populiarios, tačiau labai liūdna tai, kad tiesioginiai skrydžiai Lietuva – Pekinas nėra vykdomi. Tačiau, jei svajojate aplankyti Pekiną, tikrai turite tam galimybę! Skrydžiai Helsinkis – Pekinas yra vykdomi labai dažnai, taigi apsvarstykite galimybę į Pekiną skristi iš Suomijos sostinės.

Helsinkis – Pekinas skrydis trunka gana ilgai, kadangi maršruto Helsinkis - Pekinas atstumas yra gana didelis. Tačiau oro linijų bendrovės pasirūpina, kad Helsinkis – Pekinas skrydžiai būtų malonūs ir komfortiški, taigi kelionė į Pekiną iš Helsinkio tikrai neprailgs ir neišvargins.

Lėktuvų bilietai Helsinkis – Pekiną

Jei jus domina pigūs skrydžiai Helsinkis – Pekinas, savo kelionę turite pradėti planuoti iš anksto. Visada prisiminkite universalią taisyklę – kuo arčiau skrydžio data, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai. Pigiausi lėktuvų bilietai Helsinkis – Pekinas būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusei metų. Taigi, atostogas planuokite iš anksto, tokiu būdu lėktuvų bilietai Helsinkis – Pekinas tikrai nenuskriaus jūsų piniginės ir neviršys kelionės biudžeto.

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio