Helsinkis - Bankokas

Suomijos sostinė Helsinkis yra labai modernus ir išskirtinės kultūros kupinas miestas. Kaip ir visos Skandinavijos sostinės, Helsinkis gali pasigirti unikaliu miesto gyvenimu, aukštu pragyvenimo lygiu, tvirta ekonomika ir įvairiausiomis miesto įdomybėmis. Tūkstančiai turistų iš viso pasaulio kasdien keliauja į Helsinkį, norėdami iš arti susipažinti su išskirtinio miesto kultūra. Helsinkio oro uostas – didžiulis, modernus, aptarnaujantis milijonus keleivių kiekvienais metais. Skrydžiai iš Lietuvos į tolimas egzotines šalis nėra vykdomi, taigi apsvarstykite galimybę keliauti iš Helsinkio. Vienas populiariausių maršrutų, kurį renkasi tūkstančiai turistų Helsinkis – Bankokas.

Skrydžiai Helsinkis – Bankokas

Kelionės į Azijos šalis tampa vis labiau populiarios, kadangi dabar yra prieinamos vis daugiau žmonių. Kelionės į Bankoką yra labai patrauklios ir įdomios, tačiau labai liūdna tai, kad tiesioginiai skrydžiai Lietuva – Bankokas nėra vykdomi. Tačiau, jei svajojate aplankyti Pekiną, tikrai turite tam galimybę! Skrydžiai Helsinkis – Bankokas yra vykdomi labai dažnai, o jų kainos nėra didelės.

Skrydis Helsinkis – Bankokas trunka gana ilgai, kadangi atstumas tarp šių miestų tikrai nėra mažas. Tačiau oro linijų bendrovės užtikrina, kad skrydžio Helsinkis – Bankokas trukmė neišvargintų ir kelionės būtų maloni bei komfortiška.

Lėktuvų bilietai Helsinkis – Bankokas

Visi, kurie planuoja atostogas, nori sutaupyti. Jei jus domina pigios kelionės į Bankoką iš Helsinkio, turite prisiminti universalią taisyklę, kuri galioja visiems lėktuvų bilietams – kuo arčiau skrydžio data, tuo brangesni bus lėktuvų bilietai Helsinkis – Bankokas. Artėjant skrydžio datai, lėktuvų bilietų kainos sparčiai kyla. Pigiausi lėktuvų bilietai Helsinkis – Bankokas būna tuomet, kai juos perkate iki skrydžio likus bent pusei metų – tai optimaliausias laikas pirkti lėktuvų bilietus. Taigi, atostogas planuokite protingai ir lėktuvų bilietus pirkite iš anksto – taip tikrai sutaupysite.

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio