Lėktuvų bilietai į Helsinkį

Suomijos sostinė Helsinkis – miestas, viliojantis dėl savo išskirtinės neoklasikinės architektūros, muziejų gausos ir jį supančios gamtos. Todėl nenuostabu, kad Helsinkis yra dažnas keliautojų kelionės tikslas.

Kodėl verta įsigyti lėktuvo bilietus į Helsinkį? Visų pirma, tai yra miestas, turintis UNESCO dizaino miesto statusą. Čia įsikūrę garsūs dizaineriai kuria naujas pasaulinio garso kolekcijas, o pasivaikščioti Helsinkio dizaino rajone Designkortteli – vienas malonumas. Dar viena priežastis – miestą supanti jūra. Nors Helsinkis – viena iš šalčiausių Europos sostinių, vasarą vanduo puikiai tinka maudynėms. Vėsesniu metų laikotarpiu jūra suteikia nuostabius vaizdus ir saulėlydžius, kuriuos galima stebėti nuo Helsinkio paplūdimių. O kur dar plaukiojimas laivais, pažintiniai kruizai, ekskursijos… Kitaip tariant, jūra – neatsiejamas Suomijos sostinės bruožas. Kitas neatsiejamas Helsinkio bruožas – tai miesto harmonija su gamta. Kiekviename rajone galima rasti po kelias žaliąsias zonas, kuriose galima pamatyti ne tik voverių, bet ir fazanų ir net briedžių. Dėl gamtos gausos visais metų laikais Helsinkis atrodo vis kitaip. Ruduo nudažo miestą įvairiausiomis spalvomis. Žiema atneša baltą Kalėdų dvasią. Pavasaris papuošia gėlių žiedais, o vasara „aprengia“ miestą žaliausiais apdarais. Ir kuo gi ne pasakiška vieta aplankyti?

Skrydžių į Helsinkį šiuo metu yra daug, ir lėktuvo bilietus galima įsigyti iš visų pagrindinių Lietuvos oro uostų: Vilniaus, Kauno ir Palangos. Todėl patogiai nuvykti į šį miestą yra lengva – tereikia susirasti jums tinkantį skrydį ir suplanuoti savo kelionę.

Taip pat Helsinkis yra dažna tarpinė stotelė. Helsinkyje yra du oro uostai – Vantaa ir Malmi. Iš jų galima nuvykti į tolimiausius pasaulio kampelius. Svajojate apie egzotiškąjį Bankoką, modernųjį Niujorką ar tolimąjį Pekiną? Tiesioginių skrydžių iš Lietuvos į šias tolimas vietas sunku rasti, bet galite rinktis jungiamąjį skrydį per Helsinkį. Net jeigu tarp skrydžių būtų ilgesnis laukimo laikas, jis neprailgs moderniuose, šiuolaikiškuose oro uostuose, siūlančiuose platų paslaugų pasirinkimą. Arba pasinaudokite galimybe palikti lagaminus oro uoste ir išeikite apžiūrėti šios užburiančios Suomijos sostinės!

Žemiau pateiktose nuorodose galite rasti daugiau informacijos apie populiariausias skrydžių iš ir į Helsinkį kryptis.

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio