Orai Helsinkyje

Suomija – viena iš gražiųjų Skandinavijos šalių. Šios nuostabios šalies sostinė Helsinkis yra tarsi miestas iš modernios pasakos – nuostabaus grožio miesto gatvės tiesiog užburia. Daugybė lankytinų objektų ir įdomių vietų Helsinkyje, kasmet pritraukia tūkstančius turistų, norinčių iš arti susipažinti su nuostabia Suomijos kultūra ir tradicijomis. Atostogos Helsinkyje – iš tiesų puikus sprendimas nepamirštamai kelionei. Planuodami savo atostogas pasidomėkite, kokie orai Helsinkyje jūsų lauks! Tai padės planuoti ne tik kelionės garderobą, bet ir atostogų veiklas.

Orai Helsinkyje

Orai Suomijoje – Helsinkyje yra labai šiaurietiški ir vėsūs. Koks geriausias laikas keliauti į Helsinkį priklauso nuo to, ką mieste norėsite veikti. Jei jus domina snieguotos pramogos – į Helsinkį keliaukite žiemą. Šalčiausias metų mėnuo yra sausis, tačiau net ir šį mėnesį temperatūra nekrinta žemiau -8 laipsnių.

Vasaros Helsinkyje taip pat pakankamai vėsios. Šilčiausi mėnesiai yra birželis ir liepa. Liepos mėnesį temperatūra Helsinkyje kyla iki dvidešimties laipsnių – tačiau tokie karščiai Helsinkyje tikrai reti. Tačiau, jei norite pažinti miestą ir leistis į ilgus turus po Helsinkį, vasara yra puikiausias metas tokio pobūdžio kelionei.

Orai Suomijoje – Helsinkyje dabar ir visus metus. Vidutinė metinė oro temperatūra Helsinkyje:

Sausis -6,9
Vasaris -6,8
Kovas -2,9
Balandis +2,9
Gegužė +9,9
Birželis +14,9
Liepa +16,6
Rugpjūtis +15,0
Rugsėjis +10,0
Spalis +5,4
Lapkritis +0,1
Gruodis -4,1

Prieš keliaudami į Helsinkį būtinai pasidomėkite, kokie orai jūsų lauks kelionės metu. Taip ne tik galėsite planuoti savo garderobą, bet ir atostogų veiklas. Žiemos sportu užsiimti galėsite tik tuomet, jei Helsinkyje bus daug sniego. Na, o vasaros turus po miestą lengvai gali sugadinti lietus! Prieš keliaudami pasidomėkite, kokie orai Helsinkyje jūsų lauks.

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio