Muziejai Helsinkyje

Helsinkis, tai dinamiškas, išskirtinis ir jaudinantis miestas, kurio Šiaurietiški peizažai tiesiog puikiai įsilieja į Baltijos peizažą. Atostogos Helsinkyje sužavės ne vien unikalia gamta, bet ir gausybe lankytinų objektų ir miesto įdomybių. Ar žinojote, kad pačiame Helsinkio centre yra įsikūręs veikiantis uostas? Suomijos sostinė kasmet pritraukia šimtus tūkstančių lankytojų ir tikrai ne veltui – Helsinkis yra absoliučiai išskirtinis miestas, o atostogos Helsinkyje tikrai nenuvils net ir išrankiausių keliautojų. Muziejai Helsinkyje garsėja visame pasaulyje – įspūdingas skaičius muziejų Helsinkyje užtikrins, kad jūsų kelionė į Helsinkį būtų turininga ir kupina nepamirštamų įspūdžių.

Helsinkio muziejai

Helsinkis gali pasigirti tikrai išskirtiniu skaičiumi muziejų, įsikūrusių Suomijos sostinėje. Žymiausi Helsinkio muziejai kasdien susilaukia tūkstančių svečių iš viso pasaulio – žinios apie Helsinkio muziejus yra paskidusios į pačius tolimiausius pasaulio kampelius.

Vienas įdomiausių muziejų Helsinkyje – nacionalinis Suomijos muziejus. Šiame unikaliame Helsinkio muziejuje pamatysite didžiules ekspozicijas, kurios suteiks galimybę iš arti pasigrožėti eksponatais net iš priešistorės laikų! Meno dirbiniai, įrankiai ir iškasenos – tai tik dalis to, ką išvysite Nacionaliniame Suomijos muziejuje.

Atenėjaus meno muziejus gali pasigirti pačia didžiausia Suomijos meno kolekcija. Šiame muziejuje galėsite pasigrožėti svarbiausiais Suomijos meno kūriniais iš įvairių istorinių periodų. Šis muziejus itin pamėgtas meno entuziastų – žmonės čia keliauja ne tik norėdami pasigrožėti menu, bet ir patys pasisemti įkvėpimo.

Helsinkio miesto muziejus yra vieta, kurią tiesiog privalote aplankyti, jei norite sužinoti įvairių įdomybių apie Helsinkio istoriją. Šiame muziejuje eksponuojamos nuotraukos, rodančios, koks miestas buvo istorijos eigoje, įvairūs meno dirbiniai ir kitokios įdomybės.

Helsinkio muziejai užtikrins, kad jūsų atostogos būtų turiningos ir suteiktų jums vien tik gerų įspūdžių ir prisiminimų!

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio