Maistas Helsinkyje

Helsinkis – tai unikalus miestas, kuris turistus traukia, tarsi magnetas! Tai nei kiek nestebina, kadangi Helsinkio kultūra ir unikali miesto dvasia yra tikrai nepakartojama, o lankytinos vietos Helsinkyje ir daugybė miesto pramogų garantuoja, kad atostogos Helsinkyje patiktų visiems. Vienas nuostabiausių kiekvienos kelionės aspektų yra ne kas kita, kaip maistas. Kelionių metu gaunate unikalią galimybę pasimėgauti tradicine šalies virtuve. Suomijos tradicinė virtuvė, išties, labai unikali ir labai šiaurietiška. Kelionės į Helsinkį jums suteiks unikalią galimybę pasimėgauti tradiciniu suomišku maistu!

Maistas Helsinkyje

Helsinkyje žmonės itin mėgsta tradicinius Suomiškus desertus. Dauguma suomiškų desertų gaminami iš tešlos ir uogienių. Saldūs, tačiau sotūs desertai, itin tinka pusryčių stalui! Smaližiai, kurie mėgsta užkandžiauti, Suomiškais desertais Helsinkyje galės mėgautis bet kada – jie pardavinėjami tiesiog gatvėse, specialiai įrengtuose autobusiukuose.

Suomijoje labai populiarūs patiekalai iš mėsos ir, žinoma, žuvies. Vienas labai populiarus suomiškas patiekalas – mėsos dešrelės, dažniausiai patiekiamos su bandele ir valgomos prie alaus. Taip pat, Helsinkyje labai populiarios „Juodosios dešros“ pagamintos su kiaulės krauju. Atostogos Helsinkyje itin patiks tiems, kurie mėgsta žuvies patiekalus – Suomiška virtuvė gardėja didžiule gausa žuvies patiekalų.

Atostogos Helsinkyje tikrai nenuvils ir tų, kurie nevalgo arba nemėgsta mėsos. Suomijos virtuvė gali pasigirti daugybe patiekalų, kurie pagaminti vien iš daržovių. Vienas populiariausių daržovių patiekalų – burokėlių salotos, kurias itin mėgsta visi suomiai. Taip pat, Helsinkyje bene visose kavinėse pardavinėjama tradicinė suomiška žirnių sriuba. Helsinkyje galėsite paragauti daugybės patiekalų, kurie ne tik pripildys jūsų skrandžius, bet sušildys jūsų sielas!

Kelionės į Helsinkį yra puikių atostogų garantas: ką veikti Helsinkyje tikrai ras visi! Išalkę tikrai nenusivilsite – Helsinkyje galėsite pasimėgauti tradicine suomių virtuve!

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio