Lankytinos vietos Helsinkyje

Helsinkis, tai modernus, jaukus, įdomybių kupinas, meno išgražintas, tradicijų išpuoselėtas šiaurietiškas miestas. Helsinkį sunku su kuo nors sulyginti – šis miestas unikalus ir išskirtinis, abejotina, ar visame pasaulyje yra kas nors panašaus į nuostabųjį Helsinkį. Kelionės į Helsinkį yra be galo populiarios – į šį miestą kasdien keliauja šimtai turistų iš viso pasaulio. Atostogos Helsinkyje tikrai nebus nuobodžios, kadangi ką veikti Helsinkyje ras visi! Norintys susipažinti su Suomijos kultūra, galės leistis į turus po Helsinkį. Na, o trokštantys aktyvaus poilsio, galės ieškoti nuotykių Suomijos gamtoje!

Lankytinos vietos Helsinkyje

Helsinkis – modernus, tačiau istorijos ir tradicijų kupinas miestas. Lankytinos vietos Helsinkyje yra labai įvairios, tačiau įdomios, unikalios ir spalvingos. Visi keliautojai ras, ką veikti Helsinkyje.

Vienas unikaliausių Helsinkio lankytinų objektų – bažnyčia uoloje. Tai liuteronų bažnyčia, pastatyta kietoje uolienoje. Nuostabiausia tai, kad šį įspūdingą statinį aplankysite visiškai nemokamai! Helsinkio katedra, tai dar vienas liuteronų religijos pastatas. Neoklasikinė bažnyčia pastatyta dar IXX amžiuje, kaip dovana Suomijos kunigaikščiui, Rusijos carui Nikolajui pirmajam.

Centrinė turgaus aikštė Helsinkyje taip pat verta jūsų vizito. Tai istorinė turgavietė, kurioje susirenka šimtai prekeivių ir pardavinėja įvairiausias prekes bei produktus. Tai itin turistų pamėgta vieta, ne vien dėl suvenyrų gausos, bet ir dėl istorinės vertės miestui.

Vieni populiariausių muziejų Helsinkyje yra įsikūrę po atviru dangumi. Tokiuose muziejuose eksponuojami istoriniai Suomiški pastatai, pirtys ir įvairūs istoriniai monumentai. Tokios įžymios vietos Helsinkyje, taip pat suteikia galimybę pasigrožėti unikalia Suomijos gamta ir pakvėpuoti grynu, tyru, šiaurietišku oru.

Lankytinos vietos Helsinkyje yra labai įvairios ir unikalios, taigi kiekvienas keliautojas tikrai ras, ką veikti ir ką pamatyti Helsinkyje!

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio