Laikas Helsinkyje

Nuostabiosios Suomijos sostinė Helsinkis – tikras svajonių miestas, norintiems įspūdingai ir įsimintinai praleisti atostogas. Modernus, madingas, kultūros ir tradicijų kupinas Helsinkis, kasmet privilioja šimtus tūkstančių turistų iš viso pasaulio. Lankytinos vietos, šaunūs restoranai, daugybė pramogų, žygiai į Suomijos gamtą ir įvairios ekskursijos – tai tik maža dalis to, kas pasitiks jus Helsinkyje! Atostogos Helsinkyje praeis sklandžiai, o laikas Helsinkyje prabėgs nepastebimai, jei iš anksto pasirūpinsite keletu kelionės detalių.

Laikas Helsinkyje

Keliaudami į Helsinkį galite nesirūpinti dėl laiko skirtumo. Laikas Helsinkyje yra skaičiuojamas pagal EET (Eastern European Time) standartus ir žymimas (UTC/GMT +2:00). Tai reiškia, kad laikas Helsinkyje yra lygiai toks pats, kaip ir Vilniuje. Taigi, atkeliavę į Helsinkį neturėsite rūpintis dėl laikrodžių atsukimo, nesijausite blogai, dėl laiko skirtumo ir greitai įsijausite į atostogų rimtą. Laikas Helsinkyje praeis itin greitai, kadangi ką veikti Helsinkyje tikrai rasite ir nuobodžiauti neteks!

Geriausias laikas keliauti į Helsinkį

Jei planuojate atostogas Helsinkyje, iš anksto apgalvokite, kokių atostogų trokštate. Geriausias laikas keliauti į Helsinkį priklauso nuo to, kokiomis veiklomis užsiimti norėsite. Jei jus domina žiemos sportas ir įvairios žiemos pramogos – aišku į Helsinkį palankiausia keliauti snieguotu laiku. Be to, žiemą Helsinkis nuostabiai pasipuošia Kalėdoms – tai tikrai verta pamatyti. Be to, žiema yra idealiausias metas mėgautis Suomiškomis pirtimis – tikrai verta išbandyti.

Jei norite keliauti po miestą ir grožėtis Helsinkio apylinkių gamta – geriausias laikas keliauti į Helsinkį yra vasara. Vasarą Helsinkyje vyrauja patys geriausi orai, kurie itin tinka ilgiems turams po miestą – jūsų nevargins šaltis ir sniegas. Be to, galėsite pasigrožėti Suomiška gamta ir leistis į žygius po Helsinkio apylinkes.

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio