Kainos Helsinkyje

Helsinkis – tai modernus, madingas ir meno kupinas miestas, kurio šiaurietiški peizažai tiesiog tobulai įsilieja į Baltijos regiono atmosferą. Helsinkio gatvės pripildytos išskirtinės architektūros ir daugybės unikalių lankytinų objektų, o tarp jų – daugybė šaunių kavinių ir restoranų, kurie suteiks jums išskirtinę galimybę pasimėgauti tradicine Suomijos virtuve. Helsinkio gatvėse vis dar jaučiama spalvinga šalies istorija, o Suomiškos tradicijos Helsinkyje yra be galo vertinamos ir puoselėjamos. Suomijos ekonomika yra labai tvirta ir puikiai išvystyta, o pragyvenimo lygis Helsinkyje yra labai aukštas. Taigi visai ne keista, kad kainos Helsinkyje yra aukštesnės, nei Lietuvoje

Maisto kainos Helsinkyje

Keliaudami į Helsinkį kruopščiai planuokite savo kelionės biudžetą. Nors kainos Helsinkyje ir yra aukštesnės, nei Lietuvoje, pigios kelionės į Helsinkį tikrai yra įmanomos ir suorganizuojamos nesunkiai.

Maisto kainos Helsinkyje yra įvairios. Už pietus kavinėje, Helsinkyje sumokėsite apie 12 eurų – tokia vidutinė pietų kaina. Vakarienė dvejiems asmenims restorane kainuos gerokai daugiau – vidutiniškai 70 eurų. Alkoholio kainos Helsinkyje labai aukštos. Bokalas alaus Helsinkyje kainuoja apie 6 eurus, o vynas ir stiprieji gėrimai ir daugiau.

Norėdami sutaupyti Helsinkyje, maisto produktus pirkite parduotuvėse, o ne kavinėse. Parduotuvėse kainos daug žemesnės, taigi tikrai nemažai sutaupysite. Vaisių kainos už kilogramą Helsinkyje retai kada siekia pusantro euro, o pieno ir duonos produktai kainuoja panašiai tiek, kiek ir Lietuvoje.

Transporto kainos Helsinkyje

Viešasis transportas Helsinkyje yra pakankamai brangus – autobuso kaina į vieną pusę vidutiniškai kainuoja apie tris eurus. Taksi kainos Helsinkyje priklauso nuo to, kokios firmos paslaugomis naudositės, tačiau vidutinė kaina už kilometrą yra apie pusantro euro.

Butų kainos Helsinkyje yra gerokai aukštesnės nei Lietuvoje, tačiau vidutinės algos Helsinkyje yra bent penkis kartus didesnės, nei Lietuvoje.

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio