Helsinkio metro

Helsinkis – tai modernus, jaukus, nuostabaus grožio miestas, kupinas Suomijos istorijos ir tradicijų. Atostogos Helsinkyje yra labai populiarios, kadangi kelionės į Helsinkį nebrangios, o ką veikti Helsinkyje tikrai ras visi. Miesto įdomybės žavi turistus iš viso pasaulio – kiekvienais metais Helsinkį aplanko šimtai tūkstančių keliautojų. Ekonomika Helsinkyje yra puikiai išvystyta ir viena stipriausių Europos žemyne. Kaip ir visuose Skandinavijos miestuose, Helsinkyje yra puikiai išvystytas tiek vietinis, tiek tarptautinis susisiekimas. Skrydžiai į Helsinkį yra vykdomi bene kasdien, o atvykę į miestą, be didelių problemų galėsite keliauti po visą Helsinkį.

Viešasis transportas Helsinkyje

Viešasis transportas Helsinkyje yra išvystytas taip, kad nesunkiai galėtų priimti didelius srautus keliaujančių žmonių. Pasirinkimų, kaip keliauti Helsinkyje tikrai netrūksta – galite keliauti tramvajais, autobusais, traukiniais ir metro. Autobusai yra vienas dažniausių pasirinkimų keliauti po miestą, tačiau dauguma vietinių gyventojų mieliau renkasi Helsinkio metro.

Helsinkio metro

Helsinkio metro yra turbūt pats greičiausias ir patogiausias būdas keliauti miesto ribose. Helsinkio metro yra plačiai išsidėstęs po visą miestą, visuose Helsinkio rajonuose yra įrengtos stotelės. Taigi, nesvarbu kurioje miesto dalyje apsistosite – tikrai nesunkiai ir greitai pasieksite visas lankytinas vietas, viešbutį ir miesto centrą.

Kiekvienais metais Helsinkio metro aptarnauja virš 60 milijonų keleivių. Helsinkio metro turi dvi linijas – M1 ir M2. Linijos yra plačiai išsidėsčiusios po visą miestą, taigi pasiekti bet kurią Helsinkio dalį galėsite labai greitai ir labai patogiai.

Helsinkio metro bilietai yra pakankamai brangūs – kainuoja apie tris eurus. Tačiau atvykę į Helsinkį galite įsigyti Helsinkio miesto kortelę, kuri suteiks jums daugybe nuolaidų viešajame transporte ir įvairiuose muziejuose. Taigi, net jei ir dažnai naudositės Metro pasaugomis, tikrai nesunkiai sutaupysite.

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio