Helsinkio centras

Helsinkis, tai įdomus, išskirtinis ir jaukus miestas, kupinas modernios architektūros, Suomiškų tradicijų, istorinių monumentų ir daugybės lankytinų vietų. Kelionės į Helsinkį yra be galo populiarios, kadangi atostogos Helsinkyje yra tiesiog nepamirštamos ir nuostabios – visai nesvarbu, kokio pobūdžio kelionės į Helsinkį jus domina. Kiekvienais metais Helsinkį aplanko šimtai tūkstančių turistų iš viso pasaulio. Skrydžiai į Helsinkį yra labai dažni, labai populiarūs ir labai pigūs.

Helsinkio centras

Helsinkio miesto centras yra tikra sostinės širdis. Helsinkio centras yra nuolat šurmuliuojantis, kupinas žmonių, muzikos ir juoko. Naktinis gyvenimas Helsinkio centre – nuostabus ir audringas. Jei norite paragauti Suomiško maisto – būtinai apsilankykite Helsinkio centre! Žinoma, daugiausia lankytinų vietų Helsinkyje yra įsikūrusios Helsinkio centre.

Lankytinos vietos Helsinkyje:

  • Helsinkio universitetas – tai istorinis universitetas, kurį itin mėgsta lankyti turistai. Universitetas gali pasigirti nuostabaus grožio architektūra ir didžiule biblioteka. Ką jau kalbėti apie didžiulę įtaką Suomijos mokslo raidai.
  • Akademinis knygynas – tai istorinis knygynas, įsikūręs istoriniame pastate. Literatūros ir architektūros mylėtojai tiesiog turi aplankyti šią vietą!
  • Helsinkio katedra – neoklasikinio stiliaus liuteronų katedra. Šią katedrą verta aplankyti, net jei ir nesate religingas. Unikali pastato architektūra privers aiktelėti – Helsinkio katedra yra tiesiog pasakiško grožio kūrinys.
  • Centrinė traukinių stotis – 2013 metais BBC šią traukinių stotį išrinko gražiausia visame pasaulyje! Daugybė turistų kasdien traukia į traukinių stotį, net jei ir neplanuoja tarpmiestinės kelionės!

Helsinkio miesto centras – Suomijos širdis. Būtent šiame miesto rajone atsiskleidžia, koks Helsinkis yra kasdien – modernus, spalvingas, jaukus ir kupinas Suomiškų tradicijų. Tik Helsinkio centras atskleis, kokia yra tikroji miesto atmosfera ir nuolatinis gyvenimo ritmas Helsinkyje! Tiesiog privalote apsilankyti istoriniame Helsinkio miesto centre!

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio