Darbas Helsinkyje

Helsinkis, tai vienas gražiausių Skandinavijos miestų. Šiaurietiškos Suomijos sostinė kasmet pritraukia šimtus tūkstančių turistų, kurie trokšta iš arti susipažinti su unikalia Suomijos kultūra. Helsinkio gatvėse vis dar jaučiama spalvinga šalies istorija, o Suomiškos tradicijos Helsinkyje yra be galo vertinamos ir puoselėjamos. Suomijos ekonomika yra labai tvirta ir puikiai išvystyta, o pragyvenimo lygis Helsinkyje yra labai aukštas. Daugybė žmonių renkasi emigruoti į Suomiją ir gyventi Helsinkyje, kadangi gyvenimas ir darbas Helsinkyje žada puikią gyvenimo kokybę.

Darbas Helsinkyje

Darbo rinka Helsinkyje yra labai plati, o vidutinis užmokestis už darbą – bent penkis kartus didesnis, nei Lietuvoje. Darbą Helsinkyje nesunkiai ras visi, ypatingai mokantys Suomių kalbą. Nekvalifikuotas darbas Helsinkyje tiks tiems, kurie ieško nesunkaus ar laikino darbo, norėdami užsidirbti. Padavėjai, pardavėjai, statybininkai, virėjai, barmenai ir kitos profesijos Helsinkyje, kaip ir visur, yra paklausios ir gerai apmokamos.

Žinoma, žmonės su aukštuoju išsilavinimu tikrai nesunkiai ras sau tinkamų darbo pasiūlymų. Helsinkyje yra puikiai išvystyta ekonomika, taigi mieste sparčiai plečiasi ir kuriasi naujos įmonės. Mieste labai palankios sąlygos kurti naujus verslus bei įmones.

Turizmo sektorius Helsinkyje yra itin plačiai išvystytas, kadangi šimtai tūkstančių žmonių kasmet keliauja į Helsinkį, norėdami iš arti susipažinti su Suomiška kultūra. Darbas Helsinkyje vasarą itin patrauklus tiems, kurie ieško sezoninio darbo. Vasarą į Helsinkį plūsta daugybė turistų, taigi nuolat ieškomi pagalbiniai darbuotojai vasaros sezonu.

Darbas Helsinkyje turi daugybę privalumų. Dirbdami Helsinkyje turėsite visas socialines garantijas, uždirbsite bent penkis kartus daugiau, nei Lietuvoje ir turėsite galimybę pasimėgauti gyvenimu viename nuostabiausių Skandinavijos miestų.

Darbo Helsinkyje ieškoti lengviausia rasti internetu ir per įmones, kurios užsiima žmonių įdarbinimu Suomijoje.

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio