Apie Helsinkį

Helsinkis – didžiausias Suomijos miestas ir šalies sostinė, skaičiuojanti jau beveik 500 metų. Išskirtinis miesto bruožas – tai, kad jis įsikūręs atskirose salose, kurias jungia daugybė tiltų ir tiltelių. Helsinkis yra laikomas vienu iš gražiausių Skandinavijos miestų. Jį aplankyti verta visiems, kurie save laiko kelionių entuziastais. Tik Helsinkyje galėsite iš arti susipažinti su unikalia Suomijos kultūra, sužinoti daugybę įdomybių apie miestą. Čia iš arti susidursite su suomiškomis tradicijomis ir pramogomis. Ką veikti Helsinkyje tikrai ras kiekvienas – šis miestas garsėja ne tik kaip kultūros centras, turintis daugybę lankytinų objektų bei istorinių monumentų, bet ir dėl savo pramogų bei paslaugų įvairovės.

Skandinaviškos dvasios kupinas Helsinkis kviečia keliautojus pasinerti į nepamirštamas atostogas. Helsinkyje galėsite ne tik pabėgti nuo rutinos ir nuobodžios kasdienybės, bet ir pasinerti į smagius kelionių nuotykius. Helsinkis yra nepaprasto grožio miestas – vien pasivaikščiojimas Helsinkio gatvėmis gali pasirodyti kaip kelionė į muziejų. Abejingų nepaliekančios Suomijos sostinės gatvės, skirtingą charakterį turintys rajonai, žadą atimanti architektūra. O kur dar unikalūs restoranai ir spalvinga maisto kultūra, naktinis miesto gyvenimas, meilė menui ir kultūrai, draugiški vietiniai gyventojai – tai tik dalis to, ką pamatysite ir patirsite, atvykę Helsinkį. Meno ir istorijos gerbėjai ypač apsidžiaugs Suomijos sostinės muziejais ir galerijomis – Helsinkyje surinkta įspūdinga svarbių meno kūrinių kolekcija. O tie, kuriems gamta – tarsi antri namai, čia ras vyraujančią harmoniją su aplinka. Helsinkyje nėra nė vieno rajono, neturinčio bent vienos žaliosios zonos, o išpuoselėti parkai džiugins savo sezoniniais apdarais ir ramybe.

Kelionės į Helsinkį suplanuojamos labai lengvai ir tikrai nėra brangios. Lėktuvų bilietai į Helsinkį yra pigūs, ypač jei juos pirksite iš anksto, o lėktuvai į Helsinkį skrenda bene kasdien. Atostogos Helsinkyje patiks visiems, visai nesvarbu, kokio pobūdžio kelionės trokštate! Atvykę į Helsinkį galėsite leistis ne tik į ekskursijas po miestą ir Helsinkio muziejus, bet ir į Helsinkio apylinkes. Suomijos gamta išties yra išskirtinė, o žygiai po Suomijos miškus ir kalnus be galo patiks gamtos mylėtojams!

Skrydžiai į Helsinkį

Skrydžiai iš Helsinkio